INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Přihlášky na Turnaj přátelství končí 20. srpna.
Organizátoři turnaje v Jeseníku upozorňují na povinnost nošení roušky pro všechny diváky. Tedy i pro hráče, co svou partii již dohráli.
Novoborský šach. server
Získá David Navara v Plzni svůj desátý mistrovský titul?
Mezinárodní šachový turnaj - Fide Open Chess Skalica opět živě
Neskutečné! Viktor Gažík 6 bodů ze 6.kol
Viktor Gažík - nová slovenská šachová hvězda
Šachový svaz ČR
Online Mistrovství Evropy mládeže jednotlivců a družstev 2020
Propozice MČR žen v rapidu
Los Extraligy a 1. lig
Druhé kolo konkurzu na turnaje Grand Prix v rapidu
Jihomoravský šach. svaz
Aktuální složení KPI a jednotlivých skupin KPII
Zdařilé tréninkové soustředění ve Chvalovicích
Memoriál Oldřicha Šípka 2020
Veletržní turnaj
A64 Grygov
KP v rapidu mládeže očima diváka
Áčko v naději
Medailová žeň v krajských rapidech mládeže
Zhodnocení družstva A64 UP v oblastním přeboru
ŠK 1921 Zábřeh
2.liga po velkém drama udržena
Krajský přebor mládeže v rapid šachu 2020
VZPOURA ČERNÝCH FIGUR
Přihlašovací formulář na turnaj GP 2019.
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Koutek olomouckých šachistů
Jiří Zapletal(13.8. 20:59)

Sezóna

Grand Prix

  • je série turnajů, které se konají jako krajský přebor mládeže v rapid šachu.
  • probíhá ve čtyřech kategoriích: do 10 let, do 12 let, do 14 let a do 18 let.
  • do celkového pořadí se každému hráči započítávají nejlepší čtyři výsledky.
  • celkové propozice a požadavky na pořadatele najdete v sekci Dokumenty ŠSOK.
  • Grand Prix na Facebooku

V sezóně 2008/2009 se jedná o tyto turnaje:

17. listopadu 2008OlomoucZpráva z turnaje
6. prosince 2008MohelniceZpráva z turnaje
10. ledna 2009SkaličkaZpráva z turnaje
21. března 2009HrabišínZpráva z turnaje
4. dubna 2009ProstějovZpráva z turnaje

Pořadí

kategorie A
JménoOddílOLMOSKHRPRΣ
1.Bareš JachymAgentura 64 Grygov67727
2.Zajíček TomášSK Rošáda Prostějov4624½
3.Jiříček JakubSokol Skalička545519
4.Jiříček VojtěchSokol Skalička354517
5.König ZdeněkZŠ U Stadionu Uničov43512
6.Ftáčník JakubSK Rošáda Prostějov3511½
7.Fojtů FilipŘetězárna Česká Ves32510
8.Nehanský TomᚊK Luká4
9.Kyselka BenediktŠK Nový Malín448
10.Leibner FilipŠK Luká448
11.Dus JakubŠK Nový Malín437
12.Merta VojtěchŠK Nový Malín347
13.Podolský VojtěchŘetězárna Česká Ves03
14.Bačovský EmilAgentura 64 Grygov3
15.Hastík FrantišekAgentura 64 Grygov336
16.Kment MichalJunior Prostějov246
17.Vinter DanielŠK Nový Malín3
18.Zukal KarelAgentura 64 Grygov145
19.Nedavaška FantišekŘetězárna Česká Ves25
20.Drábek RostislavZŠ U Stadionu Uničov55
21.Stratil OndřejŠK ZŠ Hrabišín55
22.Bartoš JohnSK Rošáda Prostějov2
23.Metelka VáclavOlomouc44
24.Sekanina ŠimonSK Prostějov134
25.Vykydalová VendulaŠK Loštice44
26.Marčon ZdeněkZŠ U Stadionu Uničov44
27.Dostál AlešŘetězárna Česká Ves44
28.Kopečný JakubSokol Konice44
29.Losová MiroslavaŠK ZŠ Hrabišín44
30.Paš MartinSokol Konice
31.Hlavinka KamilŠK Luká33
32.Polišenský RadekŘetězárna Česká Ves33
33.Holík DavidŘetězárna Česká Ves33
34.Halíř PřemyslSenice33
35.Jelínek JindřichAgentura 64 Grygov33
36.Ležák AlbertZŠ Velká Dlážka Přerov33
37.Machačová HanaSokol Konice33
38.Sejk MatějZŠ Velká Dlážka Přerov33
39.Gorbová AnnaSK Rošáda Prostějov
40.Leibner DanielŠK Luká
41.Entner KarelRG a ZŠ Prostějov22
42.Spurný MatějŠK Luká22
43.Jančík JakubZŠ Velká Dlážka Přerov22
44.Moravčík MarianZŠ Velká Dlážka Přerov
45.Vlachová KristýnaRG a ZŠ Prostějov
46.Papajová HanaŠK Luká00
47.From David00
kategorie B
JménoOddílOLMOSKHRPRΣ
1.Navrátil JiříAgentura 64 Grygov725½
2.Vaculík JakubT.J. Sokol Šumperk6624
3.Poljak MarianSpartak Přerov64420
4.Vozák TomášSokol Skalička545519
5.Procházka DavidAgentura 64 Grygov4517
6.Froml JiříZŠ U Stadionu Uničov5416
7.Charvot DavidAgentura 64 Grygov4416
8.Chytil PetrTJ Řetězárna Česká Ves315½
9.Kostecký TomášT.J. Sokol Šumperk55515
10.Kamas ZbyněkSokol Skalička4315
11.Surma DavidSK Prostějov33414½
12.Doležel LukᚊK Nový Malín344314
13.Gabriel JakubŠK Nový Malín45413
14.Svoboda DominikŘetězárna Česká Ves23411½
15.Prucek JanTJ Senice na Hané33410
16.Dokládal PavelSK Prostějov39
17.Hrbáčková NatálieSokol Skalička39
18.Konečný PetrTJ Senice na Hané3339
19.Žeravík DavidSokol Skalička4
20.Smolka VáclavSokol Skalička33
21.Valigura JiříZŠ U Stadionu Uničov3
22.Pospíšil JiříŠK Nový Malín2338
23.Olejníček AdamSK Prostějov437
24.Sedláček KarelSokol Skalička347
25.Pastorková ŠtěpánkaZŠ U Stadionu Uničov3
26.Spurný PetrŠK Luká336
27.Hrušková SabinaSokol Skalička426
28.Gabriel MartinŠK Nový Malín336
29.Pospíšil AdamŠK Nový Malín235
30.Korčák MichalSokol Konice
31.Stratilová VeronikaŠK ZŠ Hrabišín44
32.Havlíček JosefŠK ZŠ Hrabišín44
33.Hlavinka Radek
34.Nepor OndřejŠK Luká2
35.Tylová HanaŘetězárna Česká Ves33
36.Novák MichalŠK Luká33
37.Švajda JiříT.J. Sokol Šumperk
38.Pecha TomᚊK Luká1
39.Shejbal Rostislav
40.Šula DavorŠK ZŠ Hrabišín22
41.Oliveriusová IvaŠK Loštice22
42.Rozsypal MartinŠK Loštice22
43.Jakubec Martin
44.Bárta AlešDDM&TJ Mohelnice11
45.Berg JanDDM&TJ Mohelnice11
46.Halíř MartinSenice11
47.Kopernický JakubOlomouc11
48.Spurný MarekŠK Luká00
kategorie C
JménoOddílOLMOSKHRPRΣ
1.Gnida PatrikŘetězárna Česká Ves6666524
2.Zapletal JiříSokol Přemyslovice665423½
3.Alfimov IgorAgentura 64 Grygov4618
4.Vozák LukášSokol Skalička445117½
5.Gorba MatějSK Rošáda Prostějov4332112
6.Kamarád FrantišekAgentura 64 Grygov23310½
7.Lužíková NicolaT.J. Sokol Šumperk549
8.Drážný JaroslavDDM&TJ Mohelnice
9.Šnevajs MatějAgentura 64 Grygov33
10.Kolínek MarekŠK Nový Malín
11.Šnejdrla Jan11
12.Vyroubal AlexanderSK Prostějov11
13.Nátěsta JiříDDM&TJ Mohelnice00
14.Šincl JaroslavSokol Konice00
15.Kekely Lukáš00
16.Folta LukášLoštice00
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2020