INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Novoborský šach. server
Steam zrušil placení Bitcoinem
Czarnota vyhrál v Legnici, Šimáček bronzový
Češi v plné palbě
Nakonec přece jen Caruana
Šachový svaz ČR
Konkurs na kapitány mužské a ženské reprezentace
Konkurz na pořadatele MČR do 8 let
17 nových šachových knih v češtině!
Doplněný seznam postupujících na MČR mládeže
Jihomoravský šach. svaz
Přebor škol v šachu, jihomoravské krajské kolo
Pořadí KP mládeže v rapidšachu
Naděje pro Martínka
Jm KP I. - Ořechov vítězí a doplňuje velmistra
A64 Grygov
Pěšcovka z praxe
Nevyužité šance
Kavárna v Londýně
Extraliga 3. a 4. kolo
ŠK 1921 Zábřeh
Zábřeh hrál doma
Osmé kolo okresního přeboru mládeže
Druhé GP v Hrabšíně
DRUHÝ ROČNÍK ZÁBŘEŽSKÉHO RAPIDU
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Čtyřikrát nula
Pavel Kodym(15.12. 10:27)
Naděje pro Martínka
Monika a Martin Tomanovi, Nový(14.12. 21:33)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK1225.5
2.Výstaviště Lysá / Labem1025.5
3.GASCO Pardubice920.5
4.Labortech Ostrava917.0
5.ŠK Zikuda Turnov718.0
6.Moravská Slavia Brno717.5
7.Unichess717.5
8.DURAS BVK Královo Pole617.0
9.BŠŠ Frýdek-Místek514.5
10.ŠK Slavoj Poruba011.5
11.ŠK města Lysá / Labem011.0
12.Tatran Litovel04.5
1.LIGA VÝCHOD
1.TŽ Třinec1019.0
2.Slavoj Český Těšín919.5
3.BŠŠ Frýdek-Místek B918.5
4.ŠK Staré Město917.5
5.Slavia Kroměříž719.5
6.ŠK Gordic618.0
7.Šachy Hošťálková616.0
8.KVS Ekodivize Opava415.0
9.TJ Ostrava414.5
10.Rychnov nad Kněžnou413.5
11.Lokomotiva Brno18.5
12.Agentura 64 Grygov012.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek B1525.0
2.ŠK Lokomotiva Brno A1322.5
3.ŠK Staré Město B1017.0
4.ŠK Lokomotiva Brno B1016.0
5.TJ Ostrava918.0
6.ŠK Zlín714.0
7.Agentura 64 Grygov612.5
8.TJ Lokomotiva Krnov611.5
9.SK Slavia Orlová B412.0
10.TJ Sokol Ústí310.5
11.Šachy Hošťálková211.5
12.ŠK Zbrojovka Vsetín19.5
2.LIGA D
1.2222 ŠK Polabiny C1220.0
2.TJ CHS Chotěboř921.0
3.ŠK Lípa920.5
4.Eurobit917.5
5.Slavia Hradec Králové B616.5
6.ŠK Vysoké Mýto616.0
7.TJ Štefanydes Polička415.5
8.TJ Náměšť n/Oslavou414.5
9.Caissa Pivovar Dalešice412.5
10.ŠK Velké Losiny314.5
11.TJ Žďár nad Sázavou313.0
12.TJ Sněžka Náchod110.5
2.LIGA F
1.SK Slavia Orlová1220.0
2.ŠK Slavoj Poruba B1021.5
3.Vrbno pod Pradědem718.0
4.TŽ Třinec B717.5
5.TJ Slovan Havířov616.5
6.Šachový klub Karviná515.5
7.Baník Havířov415.5
8.Labortech Ostrava B414.0
9.AŠK DA Olomouc413.5
10.BŠŠ Frýdek-Místek C314.5
11.TJ Sokol Dobrá313.5
12.ŠK TJ Dolní Benešov112.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Velké Losiny B1223.5
2.SK Prostějov1222.0
3.ŠK Zábřeh919.5
4.Uničov917.5
5.Rošáda Prostějov717.5
6.TJ SOKOL Přemyslovice614.5
7.Česká Ves614.5
8.A64 Grygov B413.5
9.AŠK Olomouc B315.5
10.Zlaté Hory313.0
11.ŠK Šternberk011.0
12.Tatran Litovel B010.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.TJ Libina921.0
2.ŠK 1921 Zábřeh B919.5
3.ŠK Šternberk B919.5
4.ŠK Jeseník916.0
5.Řetězárna Česká Ves B717.0
6.ŠK Bohuňovice612.0
7.ŠK Mohelnice314.0
8.Tatran Litovel C312.0
9.ŠK Nové Losiny213.0
10.ŠK Loštice A112.0
11.ŠK 1921 Zábřeh C04.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.SK Prostějov B1226.0
2.T.J. Sokol Skalička1224.0
3.T.J. Sokol Citov919.0
4.T.J. Sokol Přemyslovice B714.0
5.SK ROŠÁDA Prostějov B616.5
6.AŠK DA Olomouc C516.0
7.Spartak Přerov516.0
8.ŠK SIGMIA Olomouc A415.0
9.T.J. Sokol Konice213.0
10.A64 PŘF UP Olomouc211.5
11.SK Prostějov C113.0
12.ŠK SIGMIA Olomouc B08.0

Sezóna

Fotogalerie

AkceMístoTermín
Grand Prix - 1. turnajOlomouc2014-10-18
Olomoucká šachová ligaOlomouc2014-10-09
Turnaj městZlaté Hory2014-08-02
Turnaj na BouzověBouzov2014-07-12
Šachy na koupalištiLoštice2014-07-11-2014-08-08
Krajský přebor školní mládežeOlomouc2014-06-24
Českoveský turnaj mládežeČeská Ves2014-06-21
Krajský přebor družstev starších žákůLoštice2014-06-07
Okresní přebor jednotlivců v bleskovém šachuProstějov2014-05-08
Memoriál Ladislava ZbořilaNáměšť na Hané2014-05-03
Turnaj přátelstvíOlomouc2014-04-18-2014-04-20
Okresní přebor žákůŠumperk2014-04-12
Olomoucká šachová ligaOlomouc2014-04-10
MČR škol, kategorie AVyškov2014-04-07-2014-04-08
Prostějovská šachová ligaProstějov2014-04-01-2014-06-24
Prostějovská šachová ligaProstějov2014-04-01
Grand Prix - 5.turnajMohelnice2014-03-29
O krále StaveniceStavenice2014-03-22
MČR mládežeKouty nad Desnou2014-03-08-2014-03-15
Prostějovská šachová ligaProstějov2014-03-04
Grand Prix - 4.turnajHrabišín2014-02-15
Krajský přebor školOlomouc2014-01-29
Prostějovská šachová ligaProstějov2014-01-21
Turnaj v rapid šachuŠumperk2014-01-18
Přebor škol okresu PřerovHranice2014-01-15
Okresní přebor jednotlivcůProstějov2014-01-14-2014-03-18
Olomoucká šachová ligaOlomouc2014-01-09
Okresní přebor školOlomouc2014-01-08
Olomoucká šachová ligaOlomouc2013-12-12
Okresní přebor školŠumperk2013-12-12
Prostějovská šachová ligaProstějov2013-11-26
O pohár Tvarůžkového králeLoštice2013-11-23
Grand Prix - 2. turnajOlomouc2013-11-16
Mohelnice openMohelnice2013-11-09
Grand Prix - 1. turnajOlomouc2013-10-19
Šachový festival mládežeBezměrov2013-07-21-2013-07-27
Šachy na koupalištiLoštice2013-07-19-2013-08-09
Krajský přebor školní mládežeOlomouc2013-06-25
Českoveský turnaj mládežeČeská Ves2013-06-15
Memoriál ing.Josefa VozákaSkalička2013-05-18
Turnaj přátelstvíOlomouc2013-03-29-2013-03-31
O krále StaveniceStavenice2013-03-16
Grand Prix - 4.turnajHrabišín2013-03-02
Krajský přebor školOlomouc2013-01-30
Grand Prix - 3.turnajOlomouc2013-01-12
Vánoční turnaj mládežeČeská Ves2012-12-28
Grand Prix - 2.turnajMohelnice2012-12-15
Okresní přebor školUničov2012-11-21
Mohelnice openMohelnice2012-11-03
BlicákČeská Ves2012-09-08
Open JeseníkJeseník2012-08-10-2012-08-18
Turnaj na BouzověBouzov2012-07-14
Šachový táborDomašov2012-06-25-2012-07-08
Mistrovství ČR družstev mladších žákůOlomouc2012-06-15-2012-06-17
Memoriál ing.Josefa VozákaSkalička2012-05-19
Krajský přebor družstev mladších žákůGrygov2012-04-28
Grand Prix - 5.turnajVinary2012-04-21
Okresní přebor žáků okresu ŠumperkŠumperk2012-04-14
Finále extraligy dorostuVlachovice2012-04-13-2012-04-15
Velikonoční turnajKyselovice2012-04-07
Turnaj přátelstvíOlomouc2012-04-06-2012-04-08
Velikonoční turnajVinary2012-04-01
Grand Prix - 4.turnajHrabišín2012-03-24
O krále StaveniceStavenice2012-03-17
MČR mládežeKouty nad Desnou2012-03-10-2012-03-17
Vzpomínkový turnajGrygov2012-03-10
Krajský přebor školOlomouc2012-01-19
Grand Prix - 3.turnajSkalička2012-01-14
Grand Prix - 2.turnajMohelnice2011-12-17
O pohár Tvarůžkového králeLoštice2011-12-03
Mohelnice openMohelnice2011-11-05
Moravská bránaSkalička2011-10-01
Vinarský králVinary2011-09-24
Open JeseníkJeseník2011-08-13-2011-08-21
Olomoucké šachové létoOlomouc2011-08-04-2011-08-11
Memoriál ing.Josefa VozákaSkalička2011-05-21
Prvomájový turnajOlomouc2011-05-01
Grand Prix - 5.turnajGrygov2011-04-30
Velikonoční turnajKyselovice2011-04-23
Turnaj přátelstvíOlomouc2011-04-22-2011-04-24
O krále StaveniceStavenice2011-03-19
MČR mládežeKouty nad Desnou2011-03-12-2011-03-19
Vzpomínkový turnajGrygov2011-03-12
Grand Prix - 3.turnajVinary2011-01-29
Krajský přebor školOlomouc2011-01-27
Losinský kaprKouty nad Desnou2010-12-11
Grand Prix - 2.turnajMohelnice2010-12-06
O pohár Tvarůžkového králeLoštice2010-12-04
Polofinále přeboru školOlomouc2010-11-11
Olomoucká šachová ligaOlomouc2010-10-14
Grand Prix - 5.turnajVinary2010-04-10
Vinarský králVinary2009-09-19
Memoriál Petra BočkarevaProstějov2009-06-20
Memoriál ing.Josefa VozákaSkalička2009-05-23
Memoriál ing.Josefa VozákaSkalička2008-05-17
Junior + SeniorZábřeh2008-05-01
Prvomájový turnajSlatinice2008-05-01
Republikový přebor školOlomouc2008-04-09-2008-04-10
Krajský přebor školOlomouc2008-01-30
Okresní přebor školOlomouc2007-11-20

Po kliknutí na fotografii se zobrazí větší verze. Pokud by vám to přesto nestačilo a vy byste projevili zájem o originál, stačí napsat na emailovou adresu, která je na stránkách vpravo dole, a uvést jméno turnaje a číslo fotografie.

TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2017