INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Turnaj přátelství právě odstartoval - síly změří 66 účastníků.
Stránky šachového festivalu ve Valašské Bystřici byly spuštěny.
Novoborský šach. server
Simultánní turné - Karviná
Dynamicky - sympaticky
Přijeďte do Ostravy - do města razoviteho!!!
Krásky krásně?
První ročník klepe na dveře
Nedostižný Edouard
Šachový svaz ČR
Semináře k Pravidlům šachu FIDE platných od 1.7.2014 - Ostrava, 3.5.2014
Školení rozhodčích I. třídy se uskuteční 14.-15.6.2014 v Brně
Aktualizace formulářů a tiskopisů ŠSČR
Mistrem ČR středoškolských družstev se stalo Gymnázium Brno
Konkurzy na uspořádání Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2014
KM zveřejnila listinu talentů
Jihomoravský šach. svaz
Neporažená Jaroška triumfovala ve Vlachovicích.
Závěrečná zpráva OP družstev Brno-venkov
Vyškovský šachový maratón
1. liga východ - Polabiny postupují, dolů Lokomotiva, Litovel "B" a Ostrava
Akademické MČR družstev v Liberci, součást Českých akademických her
Jm KP I. - Rudice a TJ Znojmo dolů, došlo i na Lokálku
Literatura k studiu
Poslední komentáře

Fotogalerie

AkceMístoTermín
Prostějovská šachová ligaProstějov1.4.-24.6.2014
Okresní přebor žákůŠumperk12.4.2014
Olomoucká šachová ligaOlomouc10.4.2014
MČR škol, kategorie AVyškov7.-8.4.2014
Prostějovská šachová ligaProstějov1.4.2014
Grand Prix - 5.turnajMohelnice29.3.2014
O krále StaveniceStavenice22.3.2014
Okresní přebor jednotlivcůProstějov14.1.-18.3.2014
MČR mládežeKouty nad Desnou8.-15.3.2014
Prostějovská šachová ligaProstějov4.3.2014
Grand Prix - 4.turnajHrabišín15.2.2014
Krajský přebor školOlomouc29.1.2014
Prostějovská šachová ligaProstějov21.1.2014
Turnaj v rapid šachuŠumperk18.1.2014
Přebor škol okresu PřerovHranice15.1.2014
Olomoucká šachová ligaOlomouc9.1.2014
Okresní přebor školOlomouc8.1.2014
Okresní přebor školŠumperk12.12.2013
Olomoucká šachová ligaOlomouc12.12.2013
Prostějovská šachová ligaProstějov26.11.2013
O pohár Tvarůžkového králeLoštice23.11.2013
Grand Prix - 2. turnajOlomouc16.11.2013
Mohelnice openMohelnice9.11.2013
Grand Prix - 1. turnajOlomouc19.10.2013
Šachy na koupalištiLoštice19.7., 26.7. a 9.8.2013
Šachový festival mládežeBezměrov21.-27.7.2013
Krajský přebor školní mládežeOlomouc25.6.2013
Českoveský turnaj mládežeČeská Ves15.6.2013
Memoriál ing.Josefa VozákaSkalička18.5.2013
Turnaj přátelstvíOlomouc29.-31.3.2013
O krále StaveniceStavenice16.3.2013
Grand Prix - 4.turnajHrabišín2.3.2013
Krajský přebor školOlomouc30.1.2013
Grand Prix - 3.turnajOlomouc12.1.2013
Vánoční turnaj mládežeČeská Ves28.12.2012
Grand Prix - 2.turnajMohelnice15.12.2012
Okresní přebor školUničov21.11.2012
Mohelnice openMohelnice3.11.2012
BlicákČeská Ves8.9.2012
Open JeseníkJeseník10.-18.8.2012
Šachový táborDomašov25.6.-8.7.2012
Turnaj na BouzověBouzov14.7.2012
Mistrovství ČR družstev mladších žákůOlomouc15.-17.6.2012
Memoriál ing.Josefa VozákaSkalička19.5.2012
Krajský přebor družstev mladších žákůGrygov28.4.2012
Grand Prix - 5.turnajVinary21.4.2012
Okresní přebor žáků okresu ŠumperkŠumperk14.4.2012
Finále extraligy dorostuVlachovice13.-15.4.2012
Velikonoční turnajKyselovice7.4.2012
Turnaj přátelstvíOlomouc6.-8.4.2012
Velikonoční turnajVinary1.4.2012
Grand Prix - 4.turnajHrabišín24.3.2012
O krále StaveniceStavenice17.3.2012
MČR mládežeKouty nad Desnou10.-17.3.2012
Vzpomínkový turnajGrygov10.3.2012
Krajský přebor školOlomouc19.1.2012
Grand Prix - 3.turnajSkalička14.1.2012
Grand Prix - 2.turnajMohelnice17.12.2011
O pohár Tvarůžkového králeLoštice3.12.2011
Mohelnice openMohelnice5.11.2011
Moravská bránaSkalička1.10.2011
Vinarský králVinary24.9.2011
Open JeseníkJeseník13.-21.8.2011
Olomoucké šachové létoOlomouc4.-11.8.2011
Memoriál ing.Josefa VozákaSkalička21.5.2011
Prvomájový turnajOlomouc1.5.2011
Grand Prix - 5.turnajGrygov30.4.2011
Velikonoční turnajKyselovice23.4.2011
Turnaj přátelstvíOlomouc22.-24.4.2011
O krále StaveniceStavenice19.3.2011
MČR mládežeKouty nad Desnou12.-19.3.2011
Vzpomínkový turnajGrygov12.3.2011
Grand Prix - 3.turnajVinary29.1.2011
Krajský přebor školOlomouc27.1.2011
Losinský kaprKouty nad Desnou11.12.2010
Grand Prix - 2.turnajMohelnice6.12.2010
O pohár Tvarůžkového králeLoštice4.12.2010
Polofinále přeboru školOlomouc11.11.2010
Olomoucká šachová ligaOlomouc14.10.2010
Grand Prix - 5.turnajVinary10.4.2010
Vinarský králVinary19.9.2009
Memoriál Petra BočkarevaProstějov20.6.2009
Memoriál ing.Josefa VozákaSkalička23.5.2009
Memoriál ing.Josefa VozákaSkalička17.5.2008
Junior + SeniorZábřeh1.5.2008
Prvomájový turnajSlatinice1.5.2008
Republikový přebor školOlomouc9.-10.4.2008
Krajský přebor školOlomouc30.1.2008
Okresní přebor školOlomouc20.11.2007

Po kliknutí na fotografii se zobrazí větší verze. Pokud by vám to přesto nestačilo a vy byste projevili zájem o originál, stačí napsat na adresu fotky@sachy.kvalitne.cz a uvést jméno turnaje a číslo fotografie.

EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK3363.5
2.Rapid Pardubice2654.0
3.BŠŠ Frýdek-Místek2653.5
4.Lysá nad Labem2052.5
5.Labortech Ostrava1944.5
6.ŠK Zikuda Turnov1645.5
7.Slavoj Poruba1040.0
8.TŽ Třinec1038.0
9.Tatran Litovel1036.0
10.ŠK Karviná1031.0
11.A64 Grygov839.0
12.ŠK ERA Praha330.5
1.LIGA VÝCHOD
1.2222 ŠK Polabiny A2654.0
2.Duras Královo Pole A2556.0
3.ŠK Caissa Dalešice2247.0
4.ŠK Staré Město A1944.5
5.Slavia Kroměříž A1846.0
6.SK Slavia Orlová A1446.5
7.TJ ŠO Chrudim1243.5
8.ŠK Zlín A1241.5
9.BŠS Frýdek-Místek B1141.5
10.Lokomotiva Brno A1139.0
11.TJ Tatran Litovel B936.0
12.TJ Ostrava732.5
2.LIGA D
1.Rychnov nad Kněžnou2954.0
2.ŠK AD Jičín B2857.5
3.ŠK Lípa2150.5
4.Sokol Velké Losiny2149.0
5.2222 ŠK Polabiny C2050.5
6.ŠK Vysoké Mýto1745.0
7.Hradec Králové B1341.0
8.AKIS Pardubice1143.0
9.TJ Štefanydes Polička1140.5
10.ŠK Ústí nad Orlicí1039.0
11.Jiskra Havlíčkův Brod425.5
12.2222 ŠK Polabiny B332.5
2.LIGA E
1.Duras Královo Pole B2653.0
2.Moravská Slavia Brno2649.5
3.ŠK Lokomotiva Brno B2351.5
4.ŠK GARDE Lipovec1946.5
5.Slavia Kroměříž B1643.5
6.TJ Podlužan Prušánky1642.0
7.ŠK Hustopeče1444.5
8.ŠK Staré Město B1242.5
9.Sokol Postoupky1241.0
10.SK Prostějov1142.0
11.ŠK Kuřim937.5
12.TJ FS Napajedla334.5
2.LIGA F
1.KVS EKODIVIZE Opava2452.5
2.A64 Přerov B2250.0
3.TŽ Třinec B1949.0
4.ŠK Zlín B1948.0
5.SK Slavia Orlová B1844.0
6.Mosty u Jablunkova1642.0
7.TJ Slovan Havířov1444.5
8.Garde Olomouc1440.5
9.Baník Havířov A1239.5
10.Sokol Dobrá1141.5
11.TJ VOKD Poruba1037.5
12.TJ Sokol Hošťálkova739.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.ŠK 1921 Zábřeh2861.5
2.AŠK DA Olomouc2755.0
3.ROŠÁDA Prostějov2246.0
4.A64 PřF Olomouc1948.0
ŠK DUE POP Uničov1948.0
6.Sokol Přemyslovice1747.5
7.Sokol Velké Losiny B1543.5
8.Sokol Šumperk1240.5
9.Sokol Skalička1039.0
10.ŠK Šternberk833.5
11.Sigmia Olomouc731.5
12.Spartak Přerov234.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.TJ Zlaté Hory3162.0
2.ŠK Šternberk B2357.0
3.ŠK 1921 Zábřeh B2353.5
4.Řetězárna Česká Ves2249.5
5.Sokol Velké Losiny C2048.0
6.ŠK Jeseník1948.5
7.Tatran Litovel C1843.0
8.TJ Libina1139.0
9.ŠK Bohuňovice1041.5
10.ŠK Nové Losiny1033.5
11.ŠK Loštice A430.5
12.ŠK Luká022.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.Sokol Přemyslovice B2244.5
2.ROŠÁDA Prostějov B2044.5
3.AŠK DA Olomouc B1641.0
4.SK Přerov1539.0
5.Sokol Skalička B1338.0
6.Sigmia Olomouc B1336.5
7.SK Prostějov B1137.5
8.T.J. Sokol Hranice727.5
9.T.J. Sokol Tovačov723.5
10.TJ Sokol Konice228.0



TOPlist
© Pavel Šimáček 2010