seznam přihlášených na turnaj O Pohár primátora města Prostějova |
Koutek olomouckých šachistů | |
Jiří Fiala | (18. dubna 2024 16:31) |
21.4. | Ořechovské boje |
25.4. | Olomoucká šachová liga |
25.4. | Dlouhodobý turnaj − 5. a 6. kolo |
26.4. | Prostějovská žákovská liga |
27.4. | Krajský přebor družstev mladších žáků |
28.4. | Šachový gambit |
LCWL - srbské světlo na konci tunelu |
Turnaj kandidátů 2024 - 12.kolo |
Turnaj kandidátů 2024 - 11.kolo |
Turnaj Kandidátů den volna a malé zamyšlení |
V hlavní roli: kůň |
Nervy na pochodu? |
Přednáška GM Martina Petra (video) |
S křížkem po funuse |
Turnaj přátelství 2024 – 16 medailí pro A64 Grygov! |
1. liga zachráněna! |
ZMĚNA HRACÍ A TRÉNIKOVÉ MÍSTNOSTI |
Mistrovství Evropské Unie 2020 |
Vítězem Dvořák |
Sladký Hattrick |
Šachový gambit |
Poslední sbohem |
VINARSKÝ PRINC |
CITOVSKÁ TŘÍKRÁLOVÁ ROŠÁDA |
1. | 1. Novoborský ŠK | 30 | 56.0 |
2. | ŠK Moravská Slavia | 25 | 54.0 |
3. | Slavia Kroměříž | 25 | 53.0 |
4. | Výstaviště Lysá/Labem | 24 | 50.0 |
5. | BŠŠ Frýdek-Místek | 22 | 48.0 |
6. | ŠK Slavoj Poruba | 17 | 44.5 |
7. | ŠK Zikuda Turnov | 14 | 41.5 |
8. | Sigil Fund Pardubice | 13 | 41.5 |
9. | INGEM - ŠK Líně | 10 | 36.5 |
10. | ŠS V. a Č. Unichess | 7 | 36.0 |
11. | ŠK Dopravní podnik Praha | 3 | 34.5 |
12. | Šachy Hošťálková | 3 | 32.5 |
1. | BŠŠ Frýdek-Místek B | 33 | 62.0 |
2. | 2222 ŠK Polabiny C | 26 | 56.0 |
3. | Duras BVK Královo Pole | 17 | 48.5 |
4. | Moravská Slavia Brno B | 17 | 44.5 |
5. | SK Slavia Orlová | 16 | 45.5 |
6. | A64 PROCLIENT Grygov | 15 | 46.0 |
7. | ŠK Staré Město | 15 | 42.0 |
8. | TJ TŽ Třinec | 14 | 42.0 |
9. | ŠK Slavoj Poruba B | 11 | 40.5 |
10. | TJ Vlčnov | 11 | 37.0 |
11. | Jezdci Jundrov | 10 | 38.5 |
12. | 2222 ŠK Polabiny B | 0 | 25.5 |
1. | SK Prostějov | 21 | 32.5 |
2. | TŽ Třinec | 18 | 30.0 |
3. | Šachy Krnov | 14 | 25.5 |
4. | BŠŠ Frýdek-Místek B | 11 | 23.0 |
5. | ŠK Staré Město B | 11 | 21.0 |
6. | Agentura 64 Grygov | 9 | 20.5 |
7. | TJ Ostrava | 9 | 19.5 |
8. | SK Slavia Orlová | 7 | 20.5 |
9. | Šachy Vyškov | 7 | 19.5 |
10. | BŠŠ Frýdek-Místek C | 7 | 19.0 |
11. | ŠK Staré Město C | 5 | 14.0 |
12. | ŠK Jeseník | 0 | 7.0 |
1. | ŠK Staré Město B | 31 | 55.0 |
2. | Jezdci Jundrov B | 28 | 54.5 |
3. | SK Podlužan Prušánky | 27 | 56.5 |
4. | SK Prostějov | 19 | 48.5 |
5. | Slavia Kroměříž B | 19 | 45.5 |
6. | ŠK Zlín | 17 | 50.5 |
7. | SK GPOA Znojmo | 14 | 43.0 |
8. | Moravská Slavia Brno C | 12 | 39.5 |
9. | Tatran Litovel | 11 | 39.5 |
10. | ŠK Hustopeče | 7 | 34.5 |
11. | ŠO MKS Vyškov | 4 | 33.5 |
12. | Orel Ořechov | 1 | 27.5 |
1. | ŠK Jeseník | 30 | 70.0 |
2. | ŠK Velké Losiny | 21 | 50.0 |
3. | Sokol Přemyslovice | 20 | 51.0 |
4. | STAV-IZOL ISO Olomouc | 18 | 43.5 |
5. | ŠK Vinary | 15 | 42.0 |
6. | TJ ŠK DUE POP Uničov | 15 | 40.0 |
7. | Tatran Litovel B | 15 | 38.0 |
8. | A64 Grygov B | 14 | 40.0 |
9. | ŠK 1921 Zábřeh | 13 | 40.0 |
10. | SK Prostějov B | 12 | 40.0 |
11. | TJ Sokol Skalička | 11 | 38.0 |
12. | ŠK SIGMIA Olomouc | 5 | 35.5 |
1. | ŠK Bohuňovice A | 22 | 38.0 |
2. | ŠK Jeseník B | 16 | 36.5 |
3. | ŠK Loštice | 13 | 34.0 |
4. | ŠK Velké Losiny B | 11 | 34.0 |
5. | ŠK Mohelnice | 11 | 32.0 |
6. | ŠK ZŠ Hrabišín | 10 | 31.5 |
7. | ŠK Bohuňovice B | 7 | 27.5 |
8. | ŠK 1921 Zábřeh B | 7 | 27.5 |
9. | ŠK Šternberk | 6 | 27.0 |
1. | ŠK ZŠ Horka nad Moravou | 21 | 39.5 |
2. | SK Prostějov C | 16 | 34.5 |
3. | SK Prostějov D | 12 | 29.0 |
4. | TJ Sokol Tovačov | 9 | 22.5 |
5. | TJ Sokol Citov | 7 | 28.5 |
6. | SK ROŠÁDA Prostějov | 7 | 25.5 |
7. | STAV-IZOL ISO Olomouc B | 5 | 24.0 |
8. | ŠK Sigmia Olomouc B | 4 | 20.5 |
1. | ŠK Bohuňovice C | 12 | 15.0 |
2. | ŠK Bohuňovice D | 11 | 17.0 |
3. | ŠK SIGMIA Olomouc C | 6 | 13.0 |
4. | Tatran Litovel C | 6 | 9.0 |
5. | ŠK Šternberk B | 3 | 11.0 |
6. | STAV-IZOL ISO Olomouc C | 2 | 10.0 |
1. | TJ Libina | 15 | 22.5 |
2. | ŠK ZŠ Hrabišín C | 15 | 19.0 |
3. | ŠK SDH Stavenice | 15 | 19.0 |
4. | ŠK Loštice B | 6 | 15.0 |
5. | ŠK ZŠ Hrabišín B | 6 | 11.0 |
6. | ŠK 1921 Zábřeh C | 3 | 9.5 |
7. | ŠK Mohelnice, z.s. | 3 | 9.0 |
1. | TJ Sokol Hranice | 18 | 20.0 |
2. | TJ Sokol Citov B | 12 | 17.5 |
3. | TJ Spartak Přerov | 6 | 13.0 |
4. | TJ Sokol Skalička B | 0 | 9.5 |
© Pavel Šimáček 2010-2024 |