Oddechový čas | |
Jiří Fiala | (14. března 2024 12:26) |
9.−16.3. | Mistrovství ČR mládeže |
17.3. | Oblastní přebor Sever − 9. kolo |
21.3. | Dlouhodobý turnaj − 3. a 4. kolo |
21.3. | Olomoucká šachová liga |
22.3. | Prostějovská žákovská liga |
24.3. | Krajský přebor − 10. kolo |
264. díl pořadu V šachu |
The American Cup 2024 začíná! |
Zajímavosti devátého kola prvních lig |
Výuková encyklopedie Šachopedie |
Bent Larsen 3.díl |
Bent Larsen 2.díl |
Mistrovství (ČR) Amatérů 2024 - aktualizace 5.3.2024 |
Bent Larsen 1.díl |
Croissant |
Americký pohár 2024 |
Brémy, a3 a vlajka |
Komedie hrubých chyb |
3:0 s českou jedničkou! |
Oddílový přebor |
ZMĚNA HRACÍ A TRÉNIKOVÉ MÍSTNOSTI |
Mistrovství Evropské Unie 2020 |
Vítězem Dvořák |
Sladký Hattrick |
Poslední sbohem |
Zápas na tři dějství |
VINARSKÝ PRINC |
CITOVSKÁ TŘÍKRÁLOVÁ ROŠÁDA |
1. | 1. Novoborský ŠK | 21 | 41.0 |
2. | ŠK Moravská Slavia | 19 | 40.0 |
3. | Výstaviště Lysá/Labem | 18 | 36.5 |
4. | Slavia Kroměříž | 16 | 35.0 |
5. | BŠŠ Frýdek-Místek | 16 | 34.5 |
6. | ŠK Slavoj Poruba | 13 | 33.0 |
7. | ŠK Zikuda Turnov | 11 | 31.5 |
8. | Sigil Fund Pardubice | 10 | 30.5 |
9. | INGEM - ŠK Líně | 7 | 25.0 |
10. | ŠK Dopravní podnik Praha | 3 | 26.5 |
11. | Šachy Hošťálková | 3 | 26.0 |
12. | ŠS V. a Č. Unichess | 3 | 24.5 |
1. | BŠŠ Frýdek-Místek B | 27 | 51.0 |
2. | 2222 ŠK Polabiny C | 23 | 48.5 |
3. | Duras BVK Královo Pole | 17 | 45.0 |
4. | SK Slavia Orlová | 16 | 39.5 |
5. | ŠK Staré Město | 12 | 34.5 |
6. | TJ TŽ Třinec | 11 | 34.5 |
7. | Moravská Slavia Brno B | 11 | 34.0 |
8. | ŠK Slavoj Poruba B | 10 | 36.5 |
9. | TJ Vlčnov | 10 | 30.5 |
10. | A64 PROCLIENT Grygov | 9 | 36.5 |
11. | Jezdci Jundrov | 7 | 30.0 |
12. | 2222 ŠK Polabiny B | 0 | 19.5 |
1. | SK Prostějov | 21 | 32.5 |
2. | TŽ Třinec | 18 | 30.0 |
3. | Šachy Krnov | 14 | 25.5 |
4. | BŠŠ Frýdek-Místek B | 11 | 23.0 |
5. | ŠK Staré Město B | 11 | 21.0 |
6. | Agentura 64 Grygov | 9 | 20.5 |
7. | TJ Ostrava | 9 | 19.5 |
8. | SK Slavia Orlová | 7 | 20.5 |
9. | Šachy Vyškov | 7 | 19.5 |
10. | BŠŠ Frýdek-Místek C | 7 | 19.0 |
11. | ŠK Staré Město C | 5 | 14.0 |
12. | ŠK Jeseník | 0 | 7.0 |
1. | ŠK Staré Město B | 25 | 44.0 |
2. | Jezdci Jundrov B | 22 | 43.0 |
3. | SK Podlužan Prušánky | 21 | 45.5 |
4. | ŠK Zlín | 16 | 43.5 |
5. | Slavia Kroměříž B | 16 | 37.5 |
6. | SK GPOA Znojmo | 13 | 36.5 |
7. | SK Prostějov | 13 | 36.5 |
8. | Tatran Litovel | 10 | 34.5 |
9. | Moravská Slavia Brno C | 8 | 31.0 |
10. | ŠK Hustopeče | 7 | 29.5 |
11. | ŠO MKS Vyškov | 4 | 28.0 |
12. | Orel Ořechov | 1 | 22.5 |
1. | ŠK Jeseník | 27 | 62.0 |
2. | ŠK Velké Losiny | 17 | 40.5 |
3. | Tatran Litovel B | 15 | 37.5 |
4. | TJ ŠK DUE POP Uničov | 15 | 36.5 |
5. | STAV-IZOL ISO Olomouc | 15 | 34.0 |
6. | Sokol Přemyslovice | 14 | 37.5 |
7. | ŠK 1921 Zábřeh | 12 | 33.0 |
8. | ŠK Vinary | 11 | 33.0 |
9. | SK Prostějov B | 9 | 32.0 |
10. | A64 Grygov B | 8 | 30.0 |
11. | TJ Sokol Skalička | 8 | 28.0 |
12. | ŠK SIGMIA Olomouc | 4 | 28.0 |
1. | ŠK Bohuňovice A | 19 | 33.0 |
2. | ŠK Jeseník B | 13 | 31.5 |
3. | ŠK Loštice | 13 | 31.0 |
4. | ŠK Mohelnice | 11 | 32.0 |
5. | ŠK Velké Losiny B | 8 | 28.5 |
6. | ŠK 1921 Zábřeh B | 7 | 25.0 |
7. | ŠK Bohuňovice B | 7 | 24.5 |
8. | ŠK ZŠ Hrabišín | 7 | 24.5 |
9. | ŠK Šternberk | 6 | 26.0 |
1. | ŠK ZŠ Horka nad Moravou | 21 | 39.5 |
2. | SK Prostějov C | 16 | 34.5 |
3. | SK Prostějov D | 12 | 29.0 |
4. | TJ Sokol Tovačov | 9 | 22.5 |
5. | TJ Sokol Citov | 7 | 28.5 |
6. | SK ROŠÁDA Prostějov | 7 | 25.5 |
7. | STAV-IZOL ISO Olomouc B | 5 | 24.0 |
8. | ŠK Sigmia Olomouc B | 4 | 20.5 |
1. | ŠK Bohuňovice C | 12 | 15.0 |
2. | ŠK Bohuňovice D | 11 | 17.0 |
3. | ŠK SIGMIA Olomouc C | 6 | 13.0 |
4. | Tatran Litovel C | 6 | 9.0 |
5. | ŠK Šternberk B | 3 | 11.0 |
6. | STAV-IZOL ISO Olomouc C | 2 | 10.0 |
1. | ŠK ZŠ Hrabišín C | 15 | 19.0 |
2. | ŠK SDH Stavenice | 15 | 19.0 |
3. | TJ Libina | 12 | 17.5 |
4. | ŠK Loštice B | 6 | 15.0 |
5. | ŠK ZŠ Hrabišín B | 6 | 11.0 |
6. | ŠK 1921 Zábřeh C | 3 | 9.5 |
7. | ŠK Mohelnice, z.s. | 3 | 9.0 |
1. | TJ Sokol Hranice | 18 | 20.0 |
2. | TJ Sokol Citov B | 12 | 17.5 |
3. | TJ Spartak Přerov | 6 | 13.0 |
4. | TJ Sokol Skalička B | 0 | 9.5 |
© Pavel Šimáček 2010-2024 |