INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
V úterý 27. 11. od 18:30 proběhne oblíbený KTC online trénink. Přihlášky posílejte přednášejícímu, Richardu Biolkovi mladšímu.
Novoborský šach. server
Ako hrať proti silnejšiemu súperovi
I Caruana vystrkuje zoubky
Na vítězství stačilo +1
Stále nerozhodně
Šachový svaz ČR
Simultánka s vícemistrem Evropy IM Janem Vykoukem v Mostě
Mistrovství světa dětí 8-12 let
Město Most hostí Mistrovství Čech mládeže v šachu do 10 let
Registrace cizinců k 12. 11. 2018
Jihomoravský šach. svaz
Krajské kolo Přeboru škol v šachu
Okresní kolo Přeboru škol v šachu Blansko
Listopadové druhé úterý pro Khadashe
Adventní turnaj v Dobšicích
A64 Grygov
Mládež proti Matadorům
Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2018
Grand Prix mládeže 2018
Slabá chvilka Vlčnova
ŠK 1921 Zábřeh
ZÁBŘEŽSKÝ TRENDEX OPEN 2018
Bleskovka v Zábřeze
Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu
Mistrovství Evropské Unie mládeže 2018
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Fialový koutek
kincl dobromir(19.11. 10:58)
Prohra, která až tolik nemrzí
Laďa Spurný(19.11. 10:39)
Povinné body
Patrik(16.11. 16:56)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský SK612.0
2.GASCO Pardubice610.5
3.Beskydská šachová škola412.0
4.Výstaviště Lysá nad Labem410.5
5.SK ZIKUDA Turnov49.5
6.Siesta Solution Unichess A38.0
7.Labortech Ostrava36.0
8.Siesta Solution Unichess B35.0
9.Moravská Slavia Brno16.5
10.SK Slavoj Poruba06.0
11.DURAS BVK Královo Pole05.5
12.Slavoj Český Těšín04.5
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavia Kroměříž611.5
2.ŠK Staré Město611.0
3.TŽ Třinec410.0
4.SK Slavia Orlová49.0
5.BŠŠ Frýdek-Místek B38.5
6.Šachy Hošťálková38.0
7.ŠK Gordic38.0
8.TJ Ostrava37.0
9.2222 ŠK Polabiny C16.5
10.Panda Rychnov n. K.15.0
11.TJ Tatran Litovel07.0
12.Jezdci Jundrov04.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.ŠK Kuřim A915.5
2.ŠK Duras BVK Královo Pole914.0
3.BŠŠ Frýdek-Místek C612.5
4.ŠK Zlín-Malenovice612.0
5.TJ Sokol Ústí611.5
6.SK Prostějov610.5
7.ŠK Staré Město B610.0
8.TJ Lokomotiva Krnov310.0
9.ŠK Kuřim B38.5
10.TJ Ostrava38.0
11.ŠK Kuřim C01.5
12.SK Slavia Orlová B00.0
2.LIGA E
1.Zbrojovka Vsetín713.5
2.A64 PROCLIENT Grygov616.0
3.TJ Vlčnov612.0
4.ŠK Velké Losiny612.0
5.Slavia Kroměříž B414.0
6.ŠK Zlín412.5
7.ŠK Staré Město B412.0
8.ŠK GARDE Lipovec411.5
9.SK Podlužan Prušánky z.s.312.0
10.ŠK Veselí nad Moravou211.0
11.ŠO Kunovice19.0
12.SK Prostějov18.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Sokol Skalička A612.0
2.ŠK Velké Losiny B610.5
3.TJ ŠK DUE POP Uničov610.5
4.Sokol Přemyslovice A69.0
5.ŠK Olomouc A39.5
6.ROŠÁDA Prostějov A39.0
7.ŠK 1921 Zábřeh38.0
8.TJ Zlaté Hory36.5
9.SK Řetězárna06.5
10.ŠK Jeseník A06.0
11.A64 PřF Olomouc04.5
12.ŠK Šternberk04.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK Mohelnice918.0
2.ŠK 1921 Zábřeh B917.5
3.Tatran Litovel B916.0
4.ŠK Loštice915.0
5.T.J. Sokol Šumperk613.5
6.ŠK Bohuňovice410.0
7.ŠK Jeseník B310.0
8.ŠK Nové Losiny39.0
9.ŠK Šternberk B19.0
10.TJ Libina09.5
11.Řetězárna Česká Ves B08.5
12.ŠK 1921 Zábřeh C08.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.T.J. Sokol Přemyslovice918.5
2.Šachový klub Olomouc B915.0
3.Sigmia Olomouc A715.5
4.Meopta Přerov Vinary617.0
5.SK Prostějov C613.0
6.SK Prostějov B612.5
7.SK ROŠÁDA Prostějov B411.0
8.T.J. Sokol Skalička B313.5
9.Sokol Citov310.5
10.Sokol Konice07.0
11.T.J. Sokol Tovačov06.0
12.Sigmia Senior Olomouc B04.5

Sezóna

Přidání nové věty

Věta:
Odkaz:
Heslo: Platnost:
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2018