INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Poslední předvánoční víkend proběhne v Drahanovicích Soustředění KTC.
Propozice 2. turnaje Grand Prix jsou v kalendáři.
Probíhá dlouhodobý Přebor města Prostějova.
Novoborský šach. server
Pavel Šimáček bojuje o normu
Podobně jako na e-sporty se dá sázet i na volby
Padnou ve Vyšnej Boci normy?
Robert a Petr šachy - nově díky podpoře ŠSČR i IM David Kaňovský a GM Vojtěch Plát
Šachový svaz ČR
Mezinárodní studiový turnaj Polášek a Vlasák 60
Komuniké ze 120. schůze VV ŠSČR
Blíží se MČR juniorek a dorostenek a Polofinále MČR juniorů a dorostenců
Úvodní zpráva 28. Mistrovství Čech mládeže do 16 let
Jihomoravský šach. svaz
Pozvánka na Open Brno
Pohár bystrcké radnice
KPIIA, 1. kolo - Boskovice zničily Vyškov, Lipůvka má první bod
JmKPIIC - 1.kolo
A64 Grygov
Partiové ukázky z Olomouce a Valašské Bystřice
Grand Prix v Jeseníku
Dvakrát dole, jednou nahoře
Okresní přebor mládeže v rapid šachu
ŠK 1921 Zábřeh
Přihlašovací formulář ZÁBŘEŽSKÝ TRENDEX OPEN
Mistrovství Evropské Unie 2017
Czech Open 2017
Skalička 2017
Literatura k studiu
Poslední komentáře
O Nejlepšího Prostějováka
2stein(18.10. 20:05)
Grand Prix letos zahájila v Jeseníku
Marek(17.10. 19:19)
Exhibice na zámku se povedla
Jiri Fiala(17.10. 15:14)
EXTRALIGA
1.Tatran Litovel00.0
ŠK Slavoj Poruba00.0
Výstaviště Lysá nad Labem00.0
ŠK města Lysá nad Labem00.0
JTEKT Pardubice00.0
ŠK Zikuda Turnov00.0
Moravská Slavia Brno00.0
ŠK DURAS BVK Královo Pole00.0
1. Novoborský ŠK00.0
Unichess00.0
BŠŠ Frýdek-Místek00.0
Labortech Ostrava00.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Agentura 64 Grygov00.0
KVS Ekodivize Opava00.0
TŽ Třinec00.0
ŠK Gordic00.0
BŠŠ Frýdek-Místek B00.0
TJ Ostrava00.0
ŠK Staré Město00.0
Panda Rychnov nad Kněžnou00.0
Slavoj Český Těšín00.0
Šachy Hošťálková00.0
Slavia Kroměříž00.0
Lokomotiva Brno00.0
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.ŠK Lokomotiva Brno A914.5
2.BŠŠ Frýdek-Místek B914.0
3.ŠK Staré Město B712.0
4.ŠK Zlín610.0
5.ŠK Lokomotiva Brno B69.5
6.SK Slavia Orlová B48.5
7.TJ Ostrava38.5
8.Agentura 64 Grygov38.0
9.TJ Sokol Ústí37.0
10.ŠK Zbrojovka Vsetín16.5
11.Šachy Hošťálková16.0
12.TJ Lokomotiva Krnov03.5
2.LIGA D
1.ŠK Lípa36.5
2.TJ CHS Chotěboř36.0
3.ŠK Vysoké Mýto35.5
4.2222 ŠK Polabiny C34.5
5.Eurobit34.5
6.TJ Sněžka Náchod14.0
TJ Štefanydes Polička14.0
8.TJ Slavia Hradec Králové B03.5
9.ŠK Velké Losiny03.5
10.TJ Žďár nad Sázavou02.5
11.TJ Náměšť n/Oslavou02.0
12.Caissa Pivovar Dalešice01.5
2.LIGA F
1.ŠK Slavoj Poruba B36.5
2.SK Slavia Orlová35.5
3.BŠŠ Frýdek-Místek C35.0
4.AŠK DA Olomouc14.0
Šachový klub Karviná14.0
ŠK TJ Dolní Benešov14.0
TŽ Třinec B14.0
8.TJ Slovan Havířov14.0
Sokol Vrbno pod Pradědem14.0
10.Baník Havířov03.0
11.TJ Sokol Dobrá02.5
12.Labortech Ostrava B01.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.ŠK Šternberk00.0
Tatran Litovel B00.0
A64 Grygov B00.0
Velké Losiny B00.0
TJ SOKOL Přemyslovice00.0
Zlaté Hory00.0
AŠK Olomouc B00.0
Česká Ves00.0
Uničov00.0
Rošáda Prostějov00.0
ŠK Zábřeh00.0
SK Prostějov00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.ŠK 1921 Zábřeh B37.0
2.ŠK Jeseník36.0
3.ŠK Bohuňovice35.0
4.Řetězárna Česká Ves B34.5
TJ Libina34.5
6.ŠK Šternberk B03.5
ŠK Mohelnice03.5
8.ŠK Nové Losiny03.0
9.ŠK Loštice A02.0
10.ŠK 1921 Zábřeh C01.0
11.Tatran Litovel C00.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.T.J. Sokol Skalička36.5
2.ŠK SIGMIA Sen. Olomouc A36.0
3.SK Prostějov B35.5
4.T.J. Sokol Citov35.0
5.T.J. Sokol Přemyslovice B14.0
AŠK DA Olomouc C14.0
7.Spartak Přerov14.0
SK ROŠÁDA Prostějov B14.0
9.T.J. Sokol Konice03.0
10.SK Prostějov C02.5
11.ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B02.0
12.A64 PŘF UP Olomouc01.5

Sezóna

Oprava tabulek

Soutěž: EXTRALIGA (1820)

  • Labortech Ostrava - nezměněno
  • ŠK Slavoj Poruba - nezměněno
  • Unichess - nezměněno
  • 1. Novoborský ŠK - nezměněno
  • ŠK DURAS BVK Královo Pole - nezměněno
  • Moravská Slavia Brno - nezměněno
  • ŠK Zikuda Turnov - nezměněno
  • JTEKT Pardubice - nezměněno
  • ŠK města Lysá nad Labem - nezměněno
  • Výstaviště Lysá nad Labem - nezměněno
  • Tatran Litovel - nezměněno
  • BŠŠ Frýdek-Místek - nezměněno

Soutěž: 1.LIGA VÝCHOD (1821)

  • ŠK Gordic - nezměněno
  • BŠŠ Frýdek-Místek "B" - nezměněno
  • TJ Ostrava "A" - nezměněno
  • ŠK Staré Město - nezměněno
  • Panda Rychnov nad Kněžnou A - nezměněno
  • Slavoj Český Těšín - nezměněno
  • Šachy Hošťálková - nezměněno
  • Slavia Kroměříž - nezměněno
  • KVS Ekodivize Opava - nezměněno
  • Agentura 64 Grygov - nezměněno
  • TŽ Třinec - nezměněno
  • Lokomotiva Brno A - nezměněno

Soutěž: 1.LIGA MLÁDEŽE D (1938)

  • BŠŠ Frýdek-Místek "B" - nezměněno
  • ŠK Lokomotiva Brno "B" - nezměněno
  • Agentura 64 Grygov - nezměněno
  • ŠK Zbrojovka Vsetín - nezměněno
  • SK Slavia Orlová "B" - nezměněno
  • ŠK Lokomotiva Brno "A" - nezměněno
  • Šachy Hošťálková - nezměněno
  • TJ Ostrava - nezměněno
  • TJ Sokol Ústí - nezměněno
  • ŠK Staré Město "B" - nezměněno
  • ŠK Zlín - nezměněno
  • TJ Lokomotiva Krnov - nezměněno

Soutěž: 2.LIGA D (1826)

  • TJ CHS Chotěboř - nezměněno
  • TJ Žďár nad Sázavou - nezměněno
  • ŠK Lípa - nezměněno
  • ŠK Velké Losiny - nezměněno
  • TJ Sněžka Náchod - nezměněno
  • TJ Slavia Hradec Králové B - nezměněno
  • TJ Štefanydes Polička - nezměněno
  • 2222 ŠK Polabiny C - nezměněno
  • Caissa Pivovar Dalešice - nezměněno
  • Eurobit - nezměněno
  • ŠK Vysoké Mýto - nezměněno
  • TJ Náměšť n/Oslavou - nezměněno

Soutěž: 2.LIGA F (1828)

  • Baník Havířov "A" - nezměněno
  • TŽ Třinec "B" - nezměněno
  • ŠK TJ Dolní Benešov "A" - nezměněno
  • TJ Sokol Dobrá „A“ - nezměněno
  • SK Slavia Orlová "A" - nezměněno
  • Šachový klub Karviná - nezměněno
  • AŠK DA Olomouc "A" - nezměněno
  • BŠŠ Frýdek-Místek "C" - nezměněno
  • TJ Slovan Havířov "A" - nezměněno
  • Labortech Ostrava "B" - nezměněno
  • TJ Sokol Vrbno p/P - nezměněno
  • ŠK Slavoj Poruba "B" - nezměněno

Soutěž: KRAJSKÝ PŘEBOR (1921)

  • SK Prostějov - nezměněno
  • Tatran Litovel B - nezměněno
  • A64 Grygov B - nezměněno
  • Velké Losiny B - nezměněno
  • TJ SOKOL Přemyslovice - nezměněno
  • Zlaté Hory - nezměněno
  • AŠK Olomouc B - nezměněno
  • Uničov - nezměněno
  • Česká Ves - nezměněno
  • Rošáda Prostějov - nezměněno
  • ŠK Zábřeh - nezměněno
  • ŠK Šternberk - nezměněno

Soutěž: OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER (1923)

  • TJ Libina - nezměněno
  • ŠK Jeseník - nezměněno
  • ŠK 1921 Zábřeh C - nezměněno
  • ŠK 1921 Zábřeh B - nezměněno
  • ŠK Loštice A - nezměněno
  • ŠK Šternberk B - nezměněno
  • Řetězárna Česká Ves B - nezměněno
  • ŠK Bohuňovice - nezměněno
  • Tatran Litovel C - nezměněno
  • ŠK Mohelnice - nezměněno
  • ŠK Nové Losiny - nezměněno

Soutěž: OBLASTNÍ PŘEBOR JIH (1922)

  • SK ROŠÁDA Prostějov B - nezměněno
  • SK Prostějov B - nezměněno
  • T.J. Sokol Citov - nezměněno
  • ŠK SIGMIA Sen. Olomouc A - nezměněno
  • A64 PŘF UP Olomouc - nezměněno
  • T.J. Sokol Skalička - nezměněno
  • ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B - nezměněno
  • T.J. Sokol Konice - nezměněno
  • T.J. Sokol Přemyslovice B - nezměněno
  • SK Prostějov C - nezměněno
  • Spartak Přerov - nezměněno
  • AŠK DA Olomouc C - nezměněno
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2017