INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
Novoborský šach. server
Steam zrušil placení Bitcoinem
Czarnota vyhrál v Legnici, Šimáček bronzový
Češi v plné palbě
Nakonec přece jen Caruana
Šachový svaz ČR
Konkurs na kapitány mužské a ženské reprezentace
Konkurz na pořadatele MČR do 8 let
17 nových šachových knih v češtině!
Doplněný seznam postupujících na MČR mládeže
Jihomoravský šach. svaz
Přebor škol v šachu, jihomoravské krajské kolo
Pořadí KP mládeže v rapidšachu
Naděje pro Martínka
Jm KP I. - Ořechov vítězí a doplňuje velmistra
A64 Grygov
Pěšcovka z praxe
Nevyužité šance
Kavárna v Londýně
Extraliga 3. a 4. kolo
ŠK 1921 Zábřeh
Zábřeh hrál doma
Osmé kolo okresního přeboru mládeže
Druhé GP v Hrabšíně
DRUHÝ ROČNÍK ZÁBŘEŽSKÉHO RAPIDU
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Čtyřikrát nula
Pavel Kodym(15.12. 10:27)
Naděje pro Martínka
Monika a Martin Tomanovi, Nový(14.12. 21:33)
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK1225.5
2.Výstaviště Lysá / Labem1025.5
3.GASCO Pardubice920.5
4.Labortech Ostrava917.0
5.ŠK Zikuda Turnov718.0
6.Moravská Slavia Brno717.5
7.Unichess717.5
8.DURAS BVK Královo Pole617.0
9.BŠŠ Frýdek-Místek514.5
10.ŠK Slavoj Poruba011.5
11.ŠK města Lysá / Labem011.0
12.Tatran Litovel04.5
1.LIGA VÝCHOD
1.TŽ Třinec1019.0
2.Slavoj Český Těšín919.5
3.BŠŠ Frýdek-Místek B918.5
4.ŠK Staré Město917.5
5.Slavia Kroměříž719.5
6.ŠK Gordic618.0
7.Šachy Hošťálková616.0
8.KVS Ekodivize Opava415.0
9.TJ Ostrava414.5
10.Rychnov nad Kněžnou413.5
11.Lokomotiva Brno18.5
12.Agentura 64 Grygov012.5
1.LIGA MLÁDEŽE D
1.BŠŠ Frýdek-Místek B1525.0
2.ŠK Lokomotiva Brno A1322.5
3.ŠK Staré Město B1017.0
4.ŠK Lokomotiva Brno B1016.0
5.TJ Ostrava918.0
6.ŠK Zlín714.0
7.Agentura 64 Grygov612.5
8.TJ Lokomotiva Krnov611.5
9.SK Slavia Orlová B412.0
10.TJ Sokol Ústí310.5
11.Šachy Hošťálková211.5
12.ŠK Zbrojovka Vsetín19.5
2.LIGA D
1.2222 ŠK Polabiny C1220.0
2.TJ CHS Chotěboř921.0
3.ŠK Lípa920.5
4.Eurobit917.5
5.Slavia Hradec Králové B616.5
6.ŠK Vysoké Mýto616.0
7.TJ Štefanydes Polička415.5
8.TJ Náměšť n/Oslavou414.5
9.Caissa Pivovar Dalešice412.5
10.ŠK Velké Losiny314.5
11.TJ Žďár nad Sázavou313.0
12.TJ Sněžka Náchod110.5
2.LIGA F
1.SK Slavia Orlová1220.0
2.ŠK Slavoj Poruba B1021.5
3.Vrbno pod Pradědem718.0
4.TŽ Třinec B717.5
5.TJ Slovan Havířov616.5
6.Šachový klub Karviná515.5
7.Baník Havířov415.5
8.Labortech Ostrava B414.0
9.AŠK DA Olomouc413.5
10.BŠŠ Frýdek-Místek C314.5
11.TJ Sokol Dobrá313.5
12.ŠK TJ Dolní Benešov112.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Velké Losiny B1223.5
2.SK Prostějov1222.0
3.ŠK Zábřeh919.5
4.Uničov917.5
5.Rošáda Prostějov717.5
6.TJ SOKOL Přemyslovice614.5
7.Česká Ves614.5
8.A64 Grygov B413.5
9.AŠK Olomouc B315.5
10.Zlaté Hory313.0
11.ŠK Šternberk011.0
12.Tatran Litovel B010.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.TJ Libina921.0
2.ŠK 1921 Zábřeh B919.5
3.ŠK Šternberk B919.5
4.ŠK Jeseník916.0
5.Řetězárna Česká Ves B717.0
6.ŠK Bohuňovice612.0
7.ŠK Mohelnice314.0
8.Tatran Litovel C312.0
9.ŠK Nové Losiny213.0
10.ŠK Loštice A112.0
11.ŠK 1921 Zábřeh C04.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.SK Prostějov B1226.0
2.T.J. Sokol Skalička1224.0
3.T.J. Sokol Citov919.0
4.T.J. Sokol Přemyslovice B714.0
5.SK ROŠÁDA Prostějov B616.5
6.AŠK DA Olomouc C516.0
7.Spartak Přerov516.0
8.ŠK SIGMIA Olomouc A415.0
9.T.J. Sokol Konice213.0
10.A64 PŘF UP Olomouc211.5
11.SK Prostějov C113.0
12.ŠK SIGMIA Olomouc B08.0

Sezóna

Oprava tabulek

Soutěž: EXTRALIGA

  • 1. Novoborsky SK - nezměněno
  • Vystaviste Lysa nad Labem - nezměněno
  • GASCO Pardubice - nezměněno
  • Labortech Ostrava - nezměněno
  • SK Zikuda Turnov - nezměněno
  • Moravska Slavia Brno - nezměněno
  • Unichess - nezměněno
  • SK DURAS BVK Kralovo Pole - nezměněno
  • BSS Frydek-Mistek - nezměněno
  • SK Slavoj Poruba - nezměněno
  • SK mesta Lysa nad Labem - nezměněno
  • Tatran Litovel - nezměněno

Soutěž: 1.LIGA VÝCHOD

  • TŽ Třinec - nezměněno
  • Slavoj Český Těšín - nezměněno
  • BŠŠ Frýdek-Místek "B" - nezměněno
  • ŠK Staré Město - nezměněno
  • Slavia Kroměříž - nezměněno
  • ŠK Gordic - nezměněno
  • Šachy Hošťálková - nezměněno
  • KVS Ekodivize Opava - nezměněno
  • TJ Ostrava "A" - nezměněno
  • Panda Rychnov nad Kněžnou A - nezměněno
  • Lokomotiva Brno A - nezměněno
  • Agentura 64 Grygov - nezměněno

Soutěž: 1.LIGA MLÁDEŽE D

  • BŠŠ Frýdek-Místek "B" - nezměněno
  • ŠK Lokomotiva Brno "A" - nezměněno
  • ŠK Staré Město "B" - nezměněno
  • ŠK Lokomotiva Brno "B" - nezměněno
  • TJ Ostrava - nezměněno
  • ŠK Zlín - nezměněno
  • Agentura 64 Grygov - nezměněno
  • TJ Lokomotiva Krnov - nezměněno
  • SK Slavia Orlová "B" - nezměněno
  • TJ Sokol Ústí - nezměněno
  • Šachy Hošťálková - nezměněno
  • ŠK Zbrojovka Vsetín - nezměněno

Warning: file_get_contents(http://www.chess.cz/soutez/2019) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! in /data/web/virtuals/chess.cz/kraje/ssok/admin_oprav_tabulky.php on line 9

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'String could not be parsed as XML' in /data/web/virtuals/chess.cz/kraje/ssok/admin_oprav_tabulky.php:13 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/chess.cz/kraje/ssok/admin_oprav_tabulky.php(13): SimpleXMLElement->__construct('') #1 {main} thrown in /data/web/virtuals/chess.cz/kraje/ssok/admin_oprav_tabulky.php on line 13