INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
5. ročník turnaje O pohár krále Tvarůžka se odehraje 29. listopadu v KD v Lošticích.
Tradiční Prostějovský koník se uskuteční v neděli 21. září.
Počet přihlášených na festival do Valašské Bystřice už překročil šedesátku.
Novoborský šach. server
Konec prázdnin, konec Openů
Poznámky z finiše
Hikaru, jsi další na řadě!
Poznámky opisovače partií III.
(121) - Mistrovství Čech 1904
Úvod pro Caruanu
Šachový svaz ČR
David Navara 30. na FIDE žebříčku, Carlsen stále s náskokem první
Přestupy hráčů a registrace cizinců
Výzva k podání žádosti o dotaci v Programu IV MŠMT - Údržba a provoz sportovních zařízení
12. MISTROVSTVÍ EU MLÁDEŽE 2014
Nevydařený závěr Akademického MS
Mistry ČR seniorů Malinovský, Sejkora a Zeman
Jihomoravský šach. svaz
Poznámky z finiše
Open Orlová a Rychnov nad Kněžnou
Poznámky opisovače partií III
Poznámky opisovače partií II
Vyšly "Šachové miniaturky"
Poznámky opisovače partií
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Šachy do škol - season 2
Richard Biolek(1.9. 9:12)
Vzhůru jantarovou stezkou
Rockenroule(1.9. 1:42)
Šachy do škol - season 2
Jakub Mrázek(31.8. 23:27)
Vzhůru jantarovou stezkou
Hraboss(31.8. 16:30)
Vzhůru jantarovou stezkou
marr(31.8. 7:35)

Oprava tabulek

Soutěž: EXTRALIGA (1350)

Soutěž: 1.LIGA VÝCHOD (1352)

Soutěž: 2.LIGA D (1356)

Soutěž: 2.LIGA E (1357)

Soutěž: 2.LIGA F (1358)

Soutěž: KRAJSKÝ PŘEBOR (1439)

Soutěž: OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER (1441)

Soutěž: OBLASTNÍ PŘEBOR JIH (1440)

EXTRALIGA
1.Ancora Tatran Litovel00.0
Labortech Ostrava00.0
Lysá nad Labem00.0
1. Novoborský ŠK00.0
Zikuda Turnov00.0
TŽ Třinec00.0
ŠK Karviná00.0
2222 ŠK Polabiny00.0
Rapid Pardubice00.0
BŠŠ Frýdek-Místek00.0
Slavoj Poruba00.0
AD Mahrla Praha00.0
1.LIGA VÝCHOD
1.A64 Grygov A00.0
ŠK Staré Město A00.0
ŠK Duras BVK A 00.0
SK Slavia Orlová A 00.0
ŠK Zlín A 00.0
Rychnov nad Kněžnou 00.0
TJ ŠO Chrudim00.0
ŠK Duras BVK B00.0
Slezan Opava 00.0
BŠŠ Frýdek-Místek B00.0
Lokomotiva Brno A00.0
Slavia Kroměříž A00.0
2.LIGA D
1.Sokol Velké Losiny00.0
ŠK 1921 Zábřeh00.0
ŠK Ústí nad Orlicí00.0
TJ Žďár nad Sázavou A00.0
2222 ŠK Polabiny B00.0
ŠK AD Jičín B00.0
Štefanydes Polička B00.0
Štefanydes Polička A00.0
ŠK Vysoké Mýto00.0
AKIS Pardubice00.0
ŠK Lípa A00.0
Slavia Hradec Králové B00.0
2.LIGA E
2.LIGA F
KRAJSKÝ PŘEBOR
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH



TOPlist
© Pavel Šimáček 2010