INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Jednou větou
41. ročník Přeboru města Vsetína se bude konat od 2. do 9. července.
Závěrečný turnaj Grand Prix mládeže v Grygově je v neděli 1. května.
Do kalendáře přibyly propozice rapid turnaje pro mládež v České Vsi a tradičního openu v Jeseníku.
Novoborský šach. server
Jak jsme řešili v Aténách
Caruana opět překonal hranici 2800
Konečně Magnus
MČR bez špičky
Šachový svaz ČR
177. díl V šachu
Konference trenérů šachu 2016 - Trenérská práce s mírně pokročilou mládeží.
Teplice Open 2016: Slavný velmistr poprvé v naší zemi
Mistrem ČR družstev mládeže 2015/2016 je PROMAT OAZA Praha
Jihomoravský šach. svaz
Plán činnosti krajského tréninkového centra mládeže
Extraliga mládeže: Duras sestupuje, Lokomotiva zachráněna
OP I. tř. Vyškov vyhrály Habrovany A, ale do KP 2 se chystají Bučovice!
FIDE OPEN Vysočina 2016
A64 Grygov
Urputné boje v dorostenecké lize
OL Liga April Edition
Výhra nakonec, aneb do druhé ligy se vztyčenou hlavou
KP družstev mladších žáků 2016
ŠK 1921 Zábřeh
Pribináček
O Frymíkův pohár
Okresní přebor žáků
Zábřeh se loučil vítězně
Literatura k studiu
Poslední komentáře
Pozvánka do Náměště na Hané
2stein(30.4. 18:24)
Řetězárna Česká Ves slaví vytoužený postup do Krajského přeboru
Nikola Hartinger(29.4. 21:06)
Zábřeh se loučil vítězně
Jiří Fiala(28.4. 12:27)
tht EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK3363.5
2.Lysá nad Labem2247.0
3.BŠŠ Frýdek-Místek2048.0
4.Rapid Pardubice1747.0
5.Labortech Ostrava1644.5
6.AD Mahrla Praha1543.0
7.ŠK Slavoj Poruba1442.5
8.Tatran Litovel1235.5
9.ŠK Duras BVK1040.0
10.Lysá nad Labem B1039.5
11.TŽ Třinec1038.5
12.Zikuda Turnov739.0
1.LIGA VÝCHOD
1.Lokomotiva Brno2955.0
2.Slavia Kroměříž2553.0
3.ŠK Staré Město2149.5
4.Moravská Slavia Brno1947.0
5.SK Slavia Orlová1646.0
6.ŠK Zlín1641.0
7.KVS EKODIVIZE Opava1446.0
8.TJ Ostrava1442.5
9.BŠŠ Frýdek-Místek B1343.5
10.A64 VALOZ Grygov1343.0
11.ŠK Karviná631.5
12.TJ Štefanydes Polička430.0
2.LIGA D
1.Rychnov nad Kněžnou2549.5
2.Slavia Hradec Králové B2048.0
3.ŠK Vysoké Mýto1943.5
4.Tatran Litovel B1743.5
5.ŠK Lípa1644.5
6.TJ Sokol Velké Losiny1546.5
7.2222 ŠK Polabiny C1545.5
8.2222 ŠK Polabiny B1442.5
9.ŠK Ústí nad Orlicí1344.0
10.ŠK Rapid Pardubice B1340.5
11.TJ ŠO Chrudim1140.5
12.ŠK 1921 Zábřeh939.5
2.LIGA E
1.ŠK Gordic Jihlava3055.0
2.ŠK Lokomotiva Brno B2350.0
3.ŠK GARDE Lipovec1952.5
4.TJ Podlužan Prušánky1645.5
5.ŠK Duras BVK B1641.5
6.Jezdci Jundrov1542.0
ŠK Kuřim1542.0
8.ŠK Pivovar Dalešice1446.0
9.Silko Gambit Jihlava1346.5
10.PROCLIENT Grygov B939.5
11.OREL Ořechov938.5
12.SK Prostějov329.0
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.TJ ŠK DUE POP Uničov A2856.0
2.TJ Sokol Přemyslovice A2760.5
3.TJ Sokol Velké Losiny B2458.5
4.TJ Zlaté Hory2452.5
5.AŠK DA Olomouc A2149.0
6.TJ Sokol Šumperk A1945.5
7.ŠK ROŠÁDA Prostějov A1644.0
8.ŠK Šternberk1338.5
9.TJ Sokol Skalička836.0
10.ŠK Jeseník A633.0
11.Sigmia Olomouc A632.5
12.AŠK DA Olomouc B122.0
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.Retezarna Ceska Ves3059.5
2.TJ Libina2451.5
3.SK 1921 Zabreh B2247.5
4.SK Bohunovice1641.5
5.Tatran Litovel C1542.0
6.TJ Sokol Velke Losiny C1445.0
7.SK Lostice A1338.5
8.SK Nove Losiny1229.5
9.SK Jesenik B1032.0
10.SK Sternberk B434.0
11.SK 1921 Zabreh C019.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.Sokol Skalička B2756.5
2.Sokol Přemyslovice B2551.5
3.Spartak Přerov2250.0
4.SK ROŠÁDA Prostějov B1743.0
5.SK Prostějov B1541.0
6.Sigmia Senior Olomouc B1445.0
7.A64 Př.F UP Olomouc1338.0
8.Sokol Konice1236.0
9.Sokol Citov620.5
10.ŠK Vinary432.0
11.Sokol Tovačov226.5

Sezóna

Oprava tabulek

Soutěž: tht EXTRALIGA (1500)

  • BŠŠ Frýdek-Místek - nezměněno
  • TŽ Třinec - nezměněno
  • ŠK Duras BVK - nezměněno
  • ŠK Slavoj Poruba - nezměněno
  • Labortech Ostrava - nezměněno
  • AD Mahrla Praha - nezměněno
  • Rapid Pardubice - nezměněno
  • Tatran Litovel - nezměněno
  • Zikuda Turnov - nezměněno
  • Vystaviste Lysa nad Labem - nezměněno
  • SK mesta Lysa nad Labem B - nezměněno
  • 1. Novoborský ŠK - nezměněno

Soutěž: 1.LIGA VÝCHOD (1502)

  • Slavia Kroměříž "A" - nezměněno
  • A64 VALOZ Grygov - nezměněno
  • SK Slavia Orlová "A" - nezměněno
  • KVS EKODIVIZE Opava - nezměněno
  • Lokomotiva Brno "A" - nezměněno
  • TJ Ostrava "A" - nezměněno
  • ŠK Zlín "A" - nezměněno
  • ŠK Staré Město "A" - nezměněno
  • TJ Štefanydes Polička - nezměněno
  • Beskydská šachová škola F-M "B" - nezměněno
  • Moravská Slavia Brno "A" - nezměněno
  • ŠK Karviná "A" - nezměněno

Soutěž: 2.LIGA D (1506)

  • Region Panda Rychnov n. Kněž. - nezměněno
  • TJ ŠO Chrudim - nezměněno
  • ŠK Ústí nad Orlicí - nezměněno
  • 2222 ŠK Polabiny B - nezměněno
  • ŠK Rapid Pardubice B - nezměněno
  • Tatran Litovel B - nezměněno
  • ŠK ZVU Engineering Lípa A - nezměněno
  • TJ Sokol Lázně Velké Losiny - nezměněno
  • ŠK 1921 Zábřeh - nezměněno
  • 2222 ŠK Polabiny C - nezměněno
  • ŠK Vysoké Mýto - nezměněno
  • TJ Slavia Hradec Králové B - nezměněno

Soutěž: 2.LIGA E (1507)

  • ŠK Duras BVK B - nezměněno
  • ŠK Kuřim - nezměněno
  • Silko Gambit Jihlava - nezměněno
  • Jezdci Jundrov - nezměněno
  • SK Prostějov - nezměněno
  • TJ Podlužan Prušánky - nezměněno
  • ŠK Lokomotiva Brno B - nezměněno
  • ŠK Caissa Pivovar Dalešice - nezměněno
  • ŠK GARDE Lipovec - nezměněno
  • ŠK GORDIC - nezměněno
  • OREL Ořechov - nezměněno
  • A64 PROCLIENT Grygov B - nezměněno

Soutěž: KRAJSKÝ PŘEBOR (1589)

  • AŠK DA Olomouc B - nezměněno
  • Sigmia Olomouc A - nezměněno
  • TJ ŠK DUE POP Uničov A - nezměněno
  • TJ Sokol Velké Losiny B - nezměněno
  • TJ Zlaté Hory - nezměněno
  • ŠK Šternberk - nezměněno
  • AŠK DA Olomouc A - nezměněno
  • ŠK Jeseník A - nezměněno
  • TJ Sokol Šumperk A - nezměněno
  • TJ Sokol Skalička - nezměněno
  • TJ Sokol Přemyslovice A - nezměněno
  • ŠK ROŠÁDA Prostějov A - nezměněno

Soutěž: OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER (1591)

  • SK 1921 Zabreh B - nezměněno
  • SK Bohunovice - nezměněno
  • Tatran Litovel C - nezměněno
  • SK Sternberk B - nezměněno
  • SK Lostice A - nezměněno
  • SK 1921 Zabreh C - nezměněno
  • TJ Libina - nezměněno
  • TJ Sokol Velke Losiny C - nezměněno
  • SK Jesenik B - nezměněno
  • SK Nove Losiny - nezměněno
  • Retezarna Ceska Ves - nezměněno

Soutěž: OBLASTNÍ PŘEBOR JIH (1590)

  • ŠK Vinary - nezměněno
  • T.J. Sokol Přemyslovice B - nezměněno
  • T.J. Sokol Skalička B - nezměněno
  • SK ROŠÁDA Prostějov B - nezměněno
  • Spartak Přerov - nezměněno
  • T.J. Sokol Konice - nezměněno
  • T.J. Sokol Tovačov - nezměněno
  • Sigmia Senior Olomouc B - nezměněno
  • A64 Př.F UP Olomouc - nezměněno
  • SK Prostějov B - nezměněno
  • T.J. Sokol Citov - nezměněno
TOPlist © Pavel Šimáček 2010-2016